INTÍMNE

UMENIA

O Mňe

Na základe viacerých podnetov som sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 som úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednášam o Tantre a vediem víkendové tantrické semináre. Absolvoval som niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 som prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad. Rovnako pracujem ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú

Posledné Články

Vaše Príbehy

Doporučenia

ONLINE KURZY

The Art of Being | Dokument

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia. Vďaka nim a Alanovej pomoci tak ľudia po celom svete nachádzajú svoju vlastnú spirituálnu cestu k sebe samému, nachádzajú dvere do svojho vnútra, ktoré im spoločnosť, výchova či bolestivé životné udalosti zatvorili.

Pochopia, že svet a spoločnosť, v ktorých vyrastali ich žiaľ nenaučili, ako skutočne milovať svoje pravé ja, a to bez akýchkoľvek výhrad. Nakoniec začnú akceptovať všetky aspekty seba samého, svoju prirodzenú sexualitu a čerpať z nej energiu na každý ďalší deň.

Vďaka filmu budete mať viac než unikátnu možnosť nazrieť, ako to na Alanovych workshopoch vyzerá a dozvedieť sa, čo privádza ľudí všetkých vekových kategórií na jeho vypredané semináre. Dokument zachytáva mužov i ženy v tých najúprimnejších osobných spovediach a intímnych momentoch, ktoré sú často veľmi bolestivé, no zároveň úžasne oslobodzujúce.

Umenie bytia je spôsob, ako objavovať seba samého a svoju podstatu. Sú to momenty uvedomenia si, že nie ste takou osobou, ktorou si myslíte, že v dôsledku výchovy ste. Začnete sa sami seba pýtať, kde bolo vaše pravé Ja po celý ten čas. Prestane sa báť preciťovať vaše vnútro, začnete akceptovať smútok, zraniteľnosť, ale i radosť či eufóriu. vysvetľuje Alan.

Unikátny dokument The Art of Being je vhodný nielen pre jednotlivcov, ale aj pre páry, ktoré sa snažia nájsť k sebe stratenú cestu či chcú vzťah povýšiť na inú úroveň vzájomného bytia plného skutočnej lásky a porozumenia.

Názorne vám ukáže, čo všetko dokáže hľadenie do očí, pravá prítomnosť v spoločnom okamihu či vedomý dotyk, nielen ten fyzický, ale i vzájomný dotyk dvoch duší.

TANTRA V NAŠICH ŽIVOTOCH

Martin Vrabko

Spoločne sme absolovovali viac tréningov Tantry a tiež párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať bežne nepoznané hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

 

 

Lucia Pajszerová

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Cesta tantry je pre mňa cesta sebapoznávania, poznávania mojej a partnerovej sexuality, emočného prežívania, lásky, kreatívneho prejavenia sa, rozvíjanie intuície a cez toto všetko hlbšie prepojenie sa aj v partnerskom živote. Cez rozširovanie potenciálu nášho tela viesť čoraz väčšie množstvo životnej energie a tak zažívať čoraz viac zážitky zastavenia, prepojenia a jednoty. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.

Martin Vrabko je skúsený lektor, ktorý absolvoval Tantra Teachers Training - výcvik zameraný na výuku tantry u žiačky majstra Osha.

Tantra nie je náboženstvo, nehovorí nám čomu veriť. Je to mapa ľudskej skúsenosti. Pozývame vás na preskúmavanie tejto mapy, na vydanie sa na cestu používajúc túto mapu, získanie vlastnej skúsenosti a vytvorenie si presvedčení na ich základe, objavenie svojej vnútornej autority, jednoducho veriť autentickej skúsenosti.

Follow me on Vimeo Follow me on Facebook

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Your Message

  2024 TantraLovers | Online Tantric Community A meeting point of tantricas around the globe

  CONTACT US

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?

  TantraLovers We would like to show you notifications for the latest news and updates.
  Dismiss
  Allow Notifications